Descriere
Servicii de pază fizică și tehnică pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Curtea Supremă de Justiție
Codul fiscal/IDNO
1006601004183
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. M. Kogălniceanu 70
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Fatima GAMURAR
Telefonul de contact
022-22-55-04; 069312103
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 18:02:55
Ultima modificare
30.12.2022 12:25:45
MTender ID
Cod CPV
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
750,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -