Descriere
Produse alimentare pentru semestrul I anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sipoteni
Codul fiscal/IDNO
1007601007907
Adresa
4439,
MOLDOVA,
s.Sipoteni,
Călăraşi,
31 August
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 17:43:14
Ultima modificare
19.12.2022 17:42:38
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
744,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -