Descriere
Hârtie pentru fotocopiatoare și xerografică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Procuratura Generala
Codul fiscal/IDNO
1006601003865
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare şi Sfânt,73
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ghenadie Vacarciuc
Telefonul de contact
+37369999170
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 17:25:17
Ultima modificare
19.12.2022 15:12:11
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,600,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -