Descriere
Invitation to tender for conducting an awareness campaign to increase the visibility of the Project actions
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria municipiului Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1007601009484
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ruxandra Macari
Telefonul de contact
022 20-15-38
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:52:52
Ultima modificare
23.02.2023 17:18:07
MTender ID
Cod CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
54,000.00
EUR
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -