Descriere
Lucrări de reparație capitală a vestiarului stadionului în s. Carabetovca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Carabetovca
Codul fiscal/IDNO
1007601011489
Adresa
MD-6713,
MOLDOVA,
s.Carabetovca,
Basarabeasca,
str. Stefan cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:42:22
Ultima modificare
19.12.2022 10:39:29
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,298,397.08
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -