Descriere
Reactivi chimici și accesorii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246, 060711110
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:22:32
Ultima modificare
19.12.2022 23:07:22
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
82,868.74
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -