Descriere
Servicii de întreținere de iarnă a drumurilor publice din raionul Ocnița
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Ocnita
Codul fiscal/IDNO
1007601009738
Adresa
MD-7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
str. Independentei, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 15:17:19
Ultima modificare
16.12.2022 16:20:02
MTender ID
Cod CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
583,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -