Descriere
Produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Costesti
Codul fiscal/IDNO
1012620008743
Adresa
6813,
MOLDOVA,
s.Costeşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
str. Petru Movila 2/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 15:06:21
Ultima modificare
20.12.2022 12:28:13
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
249,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -