Descriere
Hârtie pentru tehnică de birou pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Hristo Botev din s. Valea-Perjei
Codul fiscal/IDNO
1013620012897
Adresa
7427,
МОЛДОВА,
с.Валя Пержей (р-н Тараклия),
Тараклия,
str. Comsomolului
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 14:29:51
Ultima modificare
16.12.2022 15:08:14
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Различные аппараты, оборудование и канцелярские принадлежности
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -