Descriere
Combustibil pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Nisporeni
Codul fiscal/IDNO
1007601004788
Adresa
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Ioan Voda nr. 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 12:26:43
Ultima modificare
16.12.2022 13:57:54
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
796,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -