Descriere
Articole parafarmaceutice 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 11:30:32
Ultima modificare
22.12.2022 14:48:29
MTender ID
Cod CPV
33140000-3
-
Consumabile medicale
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
206,080.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -