Descriere
Achiziţionarea produselor alimentare pentru necesităţile instituţiei în perioada ianuarie - mai 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IPG "Ion Creangă", s. Cania
Codul fiscal/IDNO
1013620008108
Adresa
7314,
MOLDOVA,
s.Cania,
Cantemir,
str. 31 August
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 10:34:42
Ultima modificare
16.12.2022 14:12:45
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
145,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -