Descriere
Продовольственные продукты для нужд детского сада
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Dezghingea
Codul fiscal/IDNO
1007601004294
Adresa
3820,
МОЛДОВА,
с.Дезгинджя,
АТО Гагаузия,
str. Lenina 153
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 10:32:37
Ultima modificare
16.12.2022 10:32:37
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
370,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -