Descriere
Achiziționarea combustibilului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Învățământ Ocnița
Codul fiscal/IDNO
1007601009750
Adresa
MD-7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
str. Indepenntei 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 10:31:40
Ultima modificare
20.12.2022 15:04:12
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
676,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -