Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Şoldăneşti
Codul fiscal/IDNO
1007601006405
Adresa
MD-7201,
MOLDOVA,
or.Şoldăneşti,
Şoldăneşti,
31August1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 10:19:23
Ultima modificare
16.12.2022 10:30:24
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
276,898.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -