Descriere
Achiziționarea gazelor industriale și amestecului de gaze de calibrare pentru deservirea proceselor tehnologice la obiectivele ”Termoelectrica” S.A. 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 09:53:25
Ultima modificare
16.12.2022 16:51:25
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,176,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -