Descriere
Produse alimentare pentru trimestru I a anului 2023 (ianuarie-mai) pentru IP LICEUL TEORETIC PELINIA, s. Pelinia, r. Drochia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P Liceul Teoretic Pelinia
Codul fiscal/IDNO
1012620009658
Adresa
MD5629,
MOLDOVA,
s.Pеlinia,
Drochia,
s.PELINIA
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 01:03:35
Ultima modificare
19.12.2022 17:06:43
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
166,375.20
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -