Descriere
servicii de alimentare a elevilor cl.I-IV pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP LT Ion Creanga
Codul fiscal/IDNO
1013620000733
Adresa
MD-3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Soroca str Calea Baltului 87
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Iavorschi Anatolie
Telefonul de contact
069736836
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 17:52:40
Ultima modificare
15.12.2022 17:58:12
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
617,994.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -