Descriere
Servicii de pază fizică şi tehnică a obiectivelor Serviciului Tehnologii Informaţionale al MAI (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Codul fiscal/IDNO
1013601000521
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anastasia Caraivanova
Telefonul de contact
022 255 528
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 16:09:26
Ultima modificare
10.01.2023 12:16:10
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
641,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -