Descriere
Servicii de investigaţie şi de siguranţă (Servicii de paza) la Centrele de preluare a apelurilor de urgență 112
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP ,,Serviciul național unic pentru apelurile de urgență 112
Codul fiscal/IDNO
1016600011534
Adresa
MD-6812,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
com. Băcioi, str. Dacia bd., 58/C
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 15:20:46
Ultima modificare
27.12.2022 16:20:00
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
700,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -