Descriere
Achiziționarea Software Assurance (suport) Vis Studio PMSDN User SftSAPMI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 15:20:01
Ultima modificare
15.12.2022 15:22:46
MTender ID
Cod CPV
48510000-6
-
Pachete software de comunicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
221,520.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -