Descriere
Scutece pentru adulți și absorbante
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati(adulte) din s. Badiceni
Codul fiscal/IDNO
1007601000883
Adresa
MD-3011,
MOLDOVA,
s.Bădiceni,
Soroca,
s. Bădiceni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 14:56:30
Ultima modificare
16.12.2022 11:56:05
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
92,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -