Descriere
Produse agricole şi horticole
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament pentru Persoane Virstnice si Persoane cu Dizabilitati
Codul fiscal/IDNO
1007601001282
Adresa
MD-2070,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Valea Radiului, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoiciu Cristina
Telefonul de contact
+37378739343
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 13:09:09
Ultima modificare
26.12.2022 12:55:00
MTender ID
Cod CPV
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
35,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -