Descriere
Продукты питания для подведомственных учреждений Примэрии села Казаклия на 1 полугодие 2023 года
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Примэрия с.Казаклия
Codul fiscal/IDNO
1007601004445
Adresa
6113,
МОЛДОВА,
с.Казаклия,
АТО Гагаузия,
с.Казаклия, ул.Ленина,99
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 12:44:19
Ultima modificare
15.12.2022 12:44:19
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
576,032.39
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -