Descriere
Achiziționarea echipamentelor de protecție, a hainelor și încălțamintei speciale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 12:25:12
Ultima modificare
20.12.2022 13:47:27
MTender ID
Cod CPV
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,505,220.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -