Descriere
Pelicula Radiologică pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Ftiziopneumologie "Chiril Draganiuc"
Codul fiscal/IDNO
1003600151724
Adresa
MD 2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Constantin Vîrnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gabriela Lisenco
Telefonul de contact
022 572 213
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 11:58:40
Ultima modificare
15.12.2022 12:10:16
MTender ID
Cod CPV
38500000-0
-
Aparate de control şi de testare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
58,808.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -