Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Codul fiscal/IDNO
1003600152640
Adresa
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 11:52:11
Ultima modificare
15.12.2022 12:17:16
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
205,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -