Descriere
Achiziționarea dulapurilor de gaze
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 11:51:25
Ultima modificare
15.12.2022 12:03:02
MTender ID
Cod CPV
39300000-5
-
Diverse echipamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,795,558.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -