Descriere
Procurarea produselor petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Evrika or. Ribnita
Codul fiscal/IDNO
1007600024716
Adresa
MD-5500,
MOLDOVA,
or.Rîbniţa,
UATSN,
str. Valcenco 23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 09:22:40
Ultima modificare
19.12.2022 12:18:28
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
233,332.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -