Descriere
Achiziționarea nodurilor de fixare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 08:57:26
Ultima modificare
15.12.2022 08:59:42
MTender ID
Cod CPV
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,921,890.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -