Descriere
Мебель для общежития КГУ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat din Comrat
Codul fiscal/IDNO
1008611002139
Adresa
MD - 3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
str.Galatan,17
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 20:47:37
Ultima modificare
22.12.2022 22:29:19
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Мебель
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
833,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -