Descriere
Produse alimentare ianuarie - august 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Cimișlia
Codul fiscal/IDNO
1007601005914
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 17:59:28
Ultima modificare
17.12.2022 12:39:27
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,020,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2022 -
01 ianuarie 2022 -