Descriere
Dioxid de carbon (E290)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Editura de Imprimate Statistica
Codul fiscal/IDNO
1002600033003
Adresa
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. București 34
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 17:23:57
Ultima modificare
14.12.2022 17:27:53
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
24,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -