Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Procuratura Generala
Codul fiscal/IDNO
1006601003865
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare şi Sfânt,73
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ghenadie Vacarciuc
Telefonul de contact
+37369999170
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 17:15:05
Ultima modificare
14.12.2022 17:53:04
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,080,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -