Descriere
“Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Epidermoliza buloasă, pentru anul 2023, repetat 3”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Codul fiscal/IDNO
1016601000212
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 16:44:04
Ultima modificare
22.12.2022 19:30:00
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
45,162.98
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -