Descriere
Produselor petroliere pentru necesitățile anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 14:53:05
Ultima modificare
15.12.2022 15:35:57
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
557,788.75
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -