Descriere
Apa potabilă 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 14:50:35
Ultima modificare
14.12.2022 14:52:02
MTender ID
Cod CPV
15900000-7
-
Băuturi, tutun şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
130,980.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -