Descriere
Achizitionarea mobilierului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Batalion de comunicații și apărare cibernetică al Armatei Naționale
Codul fiscal/IDNO
1006601001296
Adresa
2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Șoseaua Hîncești 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 14:21:35
Ultima modificare
14.12.2022 14:21:35
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
76,083.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -