Descriere
Produse alimentare pentru ianuarie-iunie a. 2023 (loturile neachiziționate)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Cahul
Codul fiscal/IDNO
1009603003860
Adresa
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.12.2022 11:48:23
Ultima modificare
14.12.2022 14:59:26
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
122,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -