Descriere
Закупка продуктов питания для функционирования детских садиков и Центра спокойной старости с. Копчак р-н Чадыр-Лунга на I полугодие 2023 г.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Copceac
Codul fiscal/IDNO
1007601010747
Adresa
MD-6118,
МОЛДОВА,
с.Копчак (АТО Гагаузия),
АТО Гагаузия,
ул. Ленина 124
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Piotr Codjebas
Telefonul de contact
029450290- 78327501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 16:32:42
Ultima modificare
19.12.2022 17:56:58
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,230,898.74
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -