Descriere
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Drochia
Codul fiscal/IDNO
1007601011445
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
str.Independentei 15
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alexei VASILEAN
Telefonul de contact
0-252-2-28-68
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:52:24
Ultima modificare
14.12.2022 11:00:02
MTender ID
Cod CPV
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
500,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -