Descriere
Procurarea produselor alimentare semestrul I 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Scoala Primara Floresti din or. Floresti
Codul fiscal/IDNO
1012620012203
Adresa
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
str. Ion Creanga 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:45:07
Ultima modificare
13.12.2022 16:10:20
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
658,767.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -