Descriere
Servicii de deservire și mentenanță a Complexului tehnico-aplicativ de înregistrare video și audio în procesul susținerii examenelor de calificare practice de obținere a permisului de conducere pentru anul 2023 (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:31:19
Ultima modificare
13.12.2022 15:38:41
MTender ID
Cod CPV
50320000-4
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a computerelor personale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
490,972.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -