Descriere
achiziționarea de Echipament-TRACTOR şi inventar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Tiganca
Codul fiscal/IDNO
1007601006047
Adresa
MD-7341,
MOLDOVA,
s.Ţiganca,
Cantemir,
str. Mihai Eminescu 14
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:06:30
Ultima modificare
13.12.2022 15:53:22
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,119,167.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -