Descriere
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Leova
Codul fiscal/IDNO
1007601004135
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
or.Leova str.Unirii 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 15:00:31
Ultima modificare
13.12.2022 15:08:49
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,200,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -