Descriere
PRODUSE PETROLIERE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DGITS Riscani
Codul fiscal/IDNO
1007601010998
Adresa
5600,
MOLDOVA,
or.Rîşcani,
Rîşcani,
or.Riscani,
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.12.2022 14:49:01
Ultima modificare
13.12.2022 15:07:21
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
760,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -